KAMERA TERMOWIZYJNA FLUKE Ti450
Ti450 Kamera Termowizyjna

KAMERA TERMOWIZYJNA
FLUKE Ti450

Jedyna na świecie kamera termowizyjna z funkcją MultiSharp™
Kamera Termowizyjna Fluke Ti450 z funkcją MultiSharp™ umożliwia utrwalenie w jednym pliku obrazu, który można oddalać i przybliżać bez utraty ostrości. Nie zastanawiaj się nad ostrością obrazu, po prostu wyceluj i zrób zdjęcie.

UMÓW DARMOWĄ DEMONSTRACJĘ KAMERY TERMOWIZYJNEJ FLUKE Ti450

Proszę o wypełnienie poniższego formularza, a ekspert z dziedziny termografii skontaktuje się z Państwem w celu udzielenia dalszych informacji lub umówienia demonstracji Kamery Termowizyjnej Fluke Ti450 z funkcją MultiSharp™.
Kamera wykonuje serię zdjęć, następnie integruje je w jeden obraz, aby zapewnić doskonałą ostrość obrazu podczas przybliżania i oddalania. Po prostu wyceluj i zrób zdjęcie.

Ti450 Kamera Termowizyjna

LASER SHARP®
UKŁAD AUTOMATYCZNEJ OSTROŚCI

Każdy użytkownik kamery termowizyjnej wie, że ustawienie ostrości jest najważniejszym aspektem kontroli przeprowadzanej w podczerwieni.Nieostry obraz może sprawić, ze pomiar temperatury będzie niedokładny.

Układ automatycznej ostrości Fluke LaserSharp® wskaże dokładne miejsce ustawiania ostrości.W tej technologii laser używany jest do obliczenia odległości do celu, potrzebnej do ustawienia ostrości.

UDOSTĘPNIAJ DANE Z DOWOLNEGO MIEJSCA

Czy kiedykolwiek chciałeś komuś udostępnić obraz z kamery termowizyjnej przed podjęciem decyzji?Czy kiedykolwiek chciałeś wysłać odczyty obrazów, notatki lub wykresy bezpośrednio do zlecenia pracy w terenie?Kamera termowizyjna Ti400 jest pierwszą kamerą pracującą w podczerwieni, która działa z oprogramowaniem Fluke Connect dla inteligentnych urządzeń.

  • Zapisuj obrazy termiczne w Chmurze, aby monitorować zmiany w czasie.
  • Przenoś obrazy i notatki bezpośrednio do zleceń pracy
  • Połączenia wideo ShareLive™
  • Uzyskuj zsynchronizowane odczyty z wielu urządzeń diagnostycznych jednocześnie, na tym samym ekranie