Rejestratory energii Fluke 1732 i 1732

W prosty sposób mierz, wykrywaj, oceniaj i raportuj zużycie energii

Dzięki NOWYM rejestratorom energii FLUKE 1732 i 1734 wyszukiwanie informacji koniecznych do podejmowania kluczowych decyzji jest jeszcze prostsze.

  • Za ich pomocą można wykryć, kiedy i gdzie zużywana jest energia w zakładzie — na przyłączu elektrycznym i w poszczególnych obwodach.
  • Uzyskaj zdalny dostęp do danych oraz możliwość ich udostępniania swojemu zespołowi, korzystając z aplikacji Fluke Connect®, która pozwala zachować bezpieczniejsze odległości robocze oraz na bieżąco podejmować kluczowe decyzje.
  • Sprawdź, czy dane na rachunku za prąd są dokładne, a także zidentyfikuj wszelkie potencjalne opłaty za niski współczynnik mocy lub wysokie zapotrzebowanie na moc, jakie mogą pojawić się w przyszłości.
  • Szybko wykonuj analizy i twórz raporty, korzystając z nowego pakietu oprogramowania Energy Analyze umożliwiającego porównywanie wielu danych w pewnym okresie czasu w celu uzyskania pełnego obrazu zużycia energii — stanowi to pierwszy krok na drodze do obniżenia kosztów rachunków za prąd.

Który trójfazowy rejestrator jest odpowiedni dla Ciebie?
Uzyskaj więcej informacji na temat rejestratorów energii Fluke

Dowiedz się, jak rejestratory energii Fluke mogą pomóc w mierzeniu zużycia energii, wykrywaniu niskiej sprawności oraz ocenianiu potencjalnych oszczędności.

To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane
To pole jest wymagane

Przykładamy dużą wagę do ochrony prywatności naszych klientów

NOWE rejestratory energii Fluke 1732 i 1734

Zoptymalizowany interfejs użytkownika rejestratora energii Fluke 1734

Zoptymalizowana konstrukcja

Rejestratory energii Fluke 1732 i 1734 są łatwe w użyciu, a ponadto mają zoptymalizowany interfejs i akcesoria oraz zaawansowaną funkcję automatycznej korekty, która pomaga eliminować nieprawidłowe połączenia. Rejestratory te można zasilać napięciem bezpośrednio z mierzonego obwodu elektrycznego, więc nie ma potrzeby szukania gniazda sieciowego. Aby dowiedzieć się więcej, obejrzyj film przedstawiający przegląd produktów.

Obejrzyj film

Uzyskaj dostęp do większej liczby danych, korzystając z modułów bezprzewodowych Fluke Connect i rejestratora energii Fluke 1734

Więcej danych. Łatwiejszy dostęp.

Automatyczne mierzenie i rejestrowanie wszystkich wartości oraz możliwość przeglądania ich (nawet w trakcie rejestracji) na przyrządzie, w aplikacji Fluke Connect® lub na komputerze za pośrednictwem zakładowej sieci Wi-Fi. Korelowanie dwóch dodatkowych pomiarów analogowych (na przykład temperatury lub ciśnienia) ze zużyciem energii poprzez dodanie modułów bezprzewodowych Fluke Connect do systemu (tylko model 1734). Aby uzyskać więcej informacji, pobierz arkusz danych produktu.

Pobierz arkusz danych

Przykładowy obraz

Łatwe raportowanie

Oprogramowanie Fluke Energy Analyze Plus umożliwia łatwe tworzenie użytecznych raportów. Dzięki zaawansowanym narzędziom do analiz oraz możliwości tworzenia niestandardowych raportów w zaledwie kilka minut można łatwo udostępniać wyniki oraz szybko rozwiązywać problemy w celu optymalizacji niezawodności systemu i zwiększenia oszczędności. Pobierz opis zastosowań „Monitorowanie zużycia energii”, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jakie możliwości oferuje rejestracja i raportowanie energii.

Pobierz opis zastosowań